Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_BE-BTL-WHI01-RTL-006

Butelka BE O w kolorze Moonstone White
114,61 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Butelki na wodę marki BE O są wykonane z trzciny cukrowej, dzięki czemu są przyjazne środowisku naturalnemu w przeciwieństwie do tradycyjnych, jednorazowych butelek z plastiku. Niezwykle poręczny kształt butelki sprawia, że jej noszenie to przyjemność, a czyszczenie i przechowywanie przychodzi z łatwością. Zaprojektowane i produkowane w Holandii, składane w zacisznym warsztacie oraz w pełni poddające się recyklingowi. Oprócz tego, marka BE O za każdą kupioną przez Ciebie butelkę sadzi drzewo, wpływając na środowisko naturalne w jeszcze bardziej pozytywny sposób. Ale na tym nie koniec! Sprawdź poniżej z jakimi jeszcze korzyściami wiąże się zakup butelki BE O: - Butelki są wykonane z trzciny cukrowej, - Zaprojektowane i wykonane w Holandii, - Składane w zacisznym warsztacie, - W 100% poddające się recyklingowi, - Przy 500ml pojemność zawsze będziesz mieć wystarczająco dużo wody przy sobie, - Dzięki modułowości, butelka zajmuje o 40% mniej miejsca i z łatwością mieści się do Twojej torby lub szafki, - Brak miejsca w torbie? Przypnij butelkę za pomocą karabińczyka, wykorzystując ucho na nakrętce, - Gdy wrócisz do domu, rozłóż ją na części i umyj w zmywarce, - Przeznaczona do wszystkich zimnych i niegazowanych napojów jak woda, sok i napój alkoholowy (do 14% zawartości alkoholu), - Butelki są wolne od BPA, - Butelka i nakrętka wykonane z BIO-HDPE (BIO-polietylenu o wysokiej gęstości), - Pierścień po środku wykonany z BIO-TPE (BIO-elastomeru termoplastycznego). Dlaczego dobrze jest wybrać produkty BE O Lifestyle? Wszyscy chcemy żyć w zrównoważony sposób i po prostu robić swoje. Lecz nie zawsze jest to łatwe. Każdego dnia używamy wielu poręcznych plastikowych produktów, które czynią nasze życie odrobinę łatwiejszym. Niestety, te rzeczy powstały z ropy naftowej. Na szczęście istnieje lepsza droga! BE O Lifestyle wytwarza produkty codziennego użytku, wykorzystując w tym celu rośliny. Daje to wszystkim możliwość cieszenia się życiem, jednocześnie przyczyniając się do uzdrawiania naszej planety. Jedyne, czego potrzeba, to przerzucić się na produkty BE O Lifestyle. Naszym pierwszym produktem jest butelka BE O wykonana z pozostałości po trzcinie cukrowej. Zapomnij o plastiku, daj się wciągnąć roślinom!
24,3x6,8
Waga 0.145
Stan magazynowy 0
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię