Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_BR-BUTF11

Butelka VW T1 BUS 750ml stalowa turkus
107,87 
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Wygodna butelka do picia ze stali nierdzewnej ze srebrnym napisem Volkswagen i kultowym nadrukiem Legendarnego VW T1 Bus naniesionym laserowo na solidną powłokę proszkową. Butelka o pojemności 750ml ma ergonomiczny uchwyt i rozkładany ustnik z demontowaną słomką , dzięki któremu można pić z butelki bez konieczności otwierania wieczka. Butelka sprawdzi się dla podróżników, sportowców i dzieci na wycieczkach szkolnych. Materiały użyte do wykonania butelki są BPA Free, zakrętka ma silikonową uszczelkę. Zaleca się myć ręcznie.
28x7,1
Waga 0.259
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane