Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_AH-SB20

Deska do krojenia lunchboxem COTTO
506,12 
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Duża deska plus lunch box, który można włożyć w specjalne wycięcie - to idealny zestaw do przygotowywania drugich śniadań. Oprócz tego w desce zostało zaprojektowane specjalne, prostokątne zagłębienie, w które można odłożyć noże, młynki i inne narzędzia. Lunch box został wykonany ze stali nierdzewnej, pokrywka z drewna akacjowego z silikonową uszczelką na obwodzie. Całość została spięta elastyczną taśmą. Drewnianą pokrywkę lunch boxa jak i deskę do krojenia należy myć ręcznie po użyciu. Produkt zaprojektowany przez AdHoc Design Team i Roberta Franzhelda. Materiał deski do krojenia: drewno akacjowe. Materiał: lunch box stal nierdzewna, pokrywka: drewno akacjowe, uszczelka silikon, opaska: elastyczna taśma. Pojemność: 600ml. Przybliżone wymiary lunch box: wysokość 6,3 cm, długość 16,5 cm, szerokość 11,3 cm. Przybliżone wymiary deski: wysokość 5,3 cm, grubość deski 2,4 cm, powierzchnia robocza długość 48 cm, szerokość 25 cm, zagłębienie szerokość 6,3 cm, brzeg wysokość 1,5 cm. Przybliżone wymiary całości z włożonym lunch boxem: wysokość 16 cm, długość 48 cm, szerokość 33,7cm.
5,3x48x25
Waga 3.361
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane