Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_AH-CS11

Dyspenser do płatków z podstawą DEPOSITO
488,57 
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Dyspenser DEPOSITO może być wykorzystywany do różnego rodzaju płatków kukurydzianych i musli, ryżu, pszenicy, cukierków, orzechów i innych sypkich produktów spożywczych. Pojemnik może zostać odłączony od podstawy. Zawartość jest chroniona przykrywką, a porcjowanie przebiega z łatwością i bez niechcianych okruchów. Prosta budowa dyspensera sprawia, że rozkładanie i czyszczenie jest łatwe. Nie należy myć w zmywarce. Produkt zaprojektowany przez AdHoc Design Team. Materiał: stal nierdzewna i akryl. Wymiary: średnica – 15cm, wysokość – 42,5cm, pojemność – ok. 1,5l.
15x42,5
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane