Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_AH-DS10

Dyspenser do płynu do mycia naczyń LAVADO
183,47 
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Dyspenser LAVADO umożliwia dokładne i oszczędne dozowanie płynu do mycia naczyń. Jednokrotne naciśnięcie metalowej płytki przy pomocy jednej ręki uwalnia jedną kroplę płynu na gąbkę. Metalowa płytka może służyć również jako higieniczne miejsce do przechowywania gąbki. Przykrywka wraz z metalową płytką mogą być z łatwością odłączone od pojemnika, który bez problemu można napełnić płynem. Dyspenser może być myty w zmywarce. Produkt został zaprojektowany przez AdHoc Design Team. Materiał: plastik oraz stal nierdzewna. Wymiary: długość – 13,2cm, szerokość -, wysokość – 9,3cm.
13,2x9,3
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane