Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_OL-OLI186

Korek próżniowy
47,11 
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Korek próżniowy Olipac usuwa powietrze oraz spowalnia naturalny proces utleniania oliwy, utrzymując jej świeżość przez około trzy tygodnie. Korek posiada regulowany kalendarz do zaznaczenia daty jego założenia na butelkę. Sposób użycia jest bardzo prosty, wystarczy założyć korek na butelkę i wielokrotnie naciskać przycisk do momentu wypompowania powietrza. Aby otworzyć butelkę, wystarczy po prostu zdjąć korek. Uwaga! Korek najlepiej pasuje do butelek o średnicy wewnętrznej szyjki około 2,4cm oraz grubości ścianki szyjki około 4,5mm. Materiał: tworzywo sztuczne, silikon. Wymiary brutto: 13,5x8x4cm. Wymiary netto: 6,2x3,6cm. Waga brutto: 0,028kg. Waga netto: 0,017kg.
6,2x3,6
Waga 0.028
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane