Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_AH-PM87

Młynek do gałki muszkatołowej MUSKATINO
121,37 
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Jest to eleganckie i nowoczesne narzędzie. Wąska sylwetka oszczędza kuchenną przestrzeń. Ostre, fototrawione ostrze z łatwością ścina gałkę muszkatołową. Młynek można bardzo łatwo otworzyć dzięki połączeniu bagnetowemu. Gałka muszkatołowa jest z odpowiednią siłą dociskana przy pomocy sprężynowych wsporników. Kapselek na spodzie młynka zapewnia świeżość gałki muszkatołowej i czystość blatu. MUSKATINO może być czyszczone wyłącznie z zewnątrz przy pomocy wilgotnej ściereczki, a następnie wytarte. Nie należy zanurzać młynka w wodzie lub jakimkolwiek innym płynie. Ostrze może być czyszczone przy użyciu małej szczoteczki. Produkt został zaprojektowany przez AdHoc Design Team. Materiał: Stal nierdzewna/akryl. Wymiary: wysokość – 12,5cm, średnica – 3,8cm.
12,5x3,8
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane