Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_AH-IB04

Nalewak o sześciu funkcjach ICEPOUR
214,52 
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Sześć funkcji produktu to:1. Nalewak przystosowany do wszystkich rodzajów napojów, w szczególności do wina. 2. Schładzacz schładzający napój bez rozwadniania go. 3. Wymienialność lodu w schładzaczu, który można przygotować za pomocą dostarczonej silikonowej foremki. 4. Praktyczny przechwytywacz kropel. 5. Napowietrza wino podczas nalewania. 6. Zintegrowany korek zapewnia świeżość napoju. Produkt został zaprojektowany przez AdHoc Design Team. Materiał: stal nierdzewna, plastik, silikon. Wymiary: średnica - 3,5cm, wysokość – 31cm. Wymiary silikonowej foremki: długość – 18,5cm, szerokość – 7cm.
3,5x31
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane