Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_AH-ST33

Osłona na palec SafetyTouch®
94,37 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
W świetle tego, co wydarzyło się w ostatnich miesiącach, higiena zyskała całkowicie nowe znaczenie: oprócz zachowywania dystansu, wielu ludzi próbuje również unikać dotykania powierzchni w miejscach publicznych. Wciąż jednak otwieranie drzwi, wprowadzanie numeru PIN, wybór piętra w windzie czy naciśnięcie dzwonka do drzwi nie odbywa się zdalnie i bez dotykania. Dlatego higienicznym rozwiązaniem tego problemu jest SafetyTouch®. Giętki i antybakteryjny materiał, który z łatwością dopasuje się do Twojego palca wskazującego, zapewni Ci możliwość dobrego i bezpiecznego chwytu, niezależnie od sytuacji. SafetyTouch® jest niezwykle praktyczny dzięki swojemu chromowanemu metalowemu etui, do którego można włożyć silikonową osłonę palca gdy nie jest już potrzebna. Właściwości: - antybakteryjne działanie silikonu, - giętki materiał zapewnia uczucie dobrego i bezpiecznego chwytu, - umożliwia obsługę ekranów dotykowych, - może służyć jako breloczek do kluczy, - dzięki karabińczykowi łatwo go zaczepisz, tak aby był zawsze pod ręką, - dzięki metalowemu etui możesz przechowywać go w bezpiecznym miejscu, - wyczyścisz go w łatwy sposób przy pomocy środków dezynfekujących lub wrzącej wody. Produkt został zaprojektowany przez studio buenasoma.
8x2,7
Waga 0.581
Stan magazynowy 0
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię