Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_MO-82099

Osłona na patelnię SILICOOK
147,85  152,42  cena obniżona: promocja cenowa - Gastronomia
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Kompaktowa, składana osłona przeciw rozpryskom z silikonu wzmocnionego stalą nierdzewną SILICOOK. Dzięki sprytnej konstrukcji możesz otworzyć pokrywę chroniącą przed pryskaniem o jedną czwartą lub połowę, wtedy swobodnie dodasz składniki lub przyprawy oraz skontrolujesz proces smażenia. Złożona do jednej czwartej swojego rozmiaru pokrywa SILICOOK nie zajmuje miejsca w przechowywaniu. Silikon wzmocniony stalą nierdzewną jest stabilny w trakcie użytkowania i jest dość odporny na wysoką temperaturę. Pokrycie konstrukcji stalowej osłony silikonem chroni brzeg i powłokę naczynia przed uszkodzeniem. Pokrywa ma średnicę 33 cm i pasuje na każde naczynie do 32 cm, a także idealnie sprawdzi się jako osłona woka. Dzięki przemyślanemu połączeniu materiałów, stali nierdzewnej i silikonu, pokrywa chroniąca przed rozbryzgami jest łatwa do czyszczenia i można ją myć w zmywarce. Materiał: silikon i stal nierdzewna 18/10.
39x33x1
Waga 0.398
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane