Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_MA-F46250

Palnik profesjonalny
256,36 
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Palnik profesjonalny - opalarka do flambirowania ze stopką chrom z czarnym wykończeniem. Palnik -opalarka idealnie sprawdzi się do karmelizacji kremów i deserów , a nawet opalania - obierania warzyw tj. papryka, pomidory, cebula oraz zamykania mięs. Pojemność palnika to 36 ml gazu co starcza na ok 45 minut pracy. Palnik nie jest napełniony gazem. Zawór do napełniania gazem znajduje się na spodzie palnika. Przed napełnianiem gazem upewnij się, że zawór i dysza pojemnika z gazem są ściśle do siebie spasowane. Używaj gazu dobrej jakości. Przed napełnianiem potrząśnij kilka razy pojemnikiem. Przesuń suwak regulacji płomienia - na załączonej instrukcji obrazkowej oznaczony numerem 2- do pozycji "-" Dyszę pojemnika wsuń prostopadle w zawór. Po napełnieniu urządzenia odczekaj kilka minut, aż gaz ustabilizuje się. Aby rozpocząć pracę z palnikiem: - przesuń suwak regulacji płomienia - na załączonej instrukcji obrazkowej oznaczony numerem 2- do pozycji "+", - odblokuj, przesuwając w dół dźwignię bezpieczeństwa - znajduje się ona z tyłu palnika pod guzikiem startera - na obrazkowej instrukcji oznaczona jest nr 3, - naciśnij starter - na obrazkowej instrukcji oznaczony nr 6, guzik startera nie wciśnie się, jeżeli nie odblokujemy go najpierw dźwignią bezpieczeństwa. Guzik startera należy wcisnąć do końca, jeśli nie będzie dobrze wciśnięty palnik zablokuje się. Należy wtedy ponownie przesunąć dźwignię bezpieczeństwa. Każde zwolnienie startera powoduje zablokowanie urządzenia. Uwagi dotyczące użytkowania palnika: - długość płomienia regulujemy suwakiem z prawej strony palnika - oznaczonym na rysunku nr 2 - przesuwając w kierunku "+" wydłużamy płomień, w kierunku "-" zmniejszamy. Zaleca się tak wyregulować płomień, aby nie był dłuższy, niż połowa końcówki palnika 10 do 25 mm- oznaczona na rysunku nr 1. Pracując z dłuższym płomieniem marnujesz paliwo a płomień jest niestabilny. - szerokość płomienia podczas pracy regulujemy kontrolerem wlotu powierza oznaczony nr 4, umieszczony z obu stron palnika, przesuwamy go palcem do przodu. Zaleca się regulować szerokość powoli, z zachowaniem ostrożności, trzymając palnik w bezpiecznej odległości. - aby pracować nieprzerwanie przesuń kontroler z lewej strony palnika - na rysunku oznaczony nr 5, uwaga aby, osiągnąć najlepszy rezultat, suwak długości płomienia powinien być ustawiony w połowie. Jeśli będzie ustawiony w pozycji maksymalnej opalarka może nie pracować właściwie. Ważne, aby zakończyć pracę z zablokowanym palnikiem w trybie pracy ciągłej, należy przesunąć guzik nr 5 do przodu. Zablokowanie płomienia: - zwolnić blokadę przesuwając w dół rysunek nr 2, - wcisnąć starter rysunek nr 3, - przesunąć włącznik nr 5 do siebie rysunek nr 4, - płomień ciągły rysunek nr 5, - zwolnienie włącznika ciągłego płomienia przez przesunięcie do przodu rysunek nr 6.
16,5x13x7
Waga 0.326
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane