Programy rabatowe

Programy Rabatowe 

Nasz sklep stale modernizujemy i rozwijamy naszą ofertę sklepu. Dotyczy nie tylko produktów, ale także promocji i rabatów. Stali klienci  mogą otrzymać różnego rodzaju rabaty, zależnie od wartości oraz ilości dokonywanych zakupów. Ponadto zawsze jesteśmy otwarci i chętnie przygotujemy indywidualną ofertę dla klienta, zainteresowanego naszym asortymentem. W tym celu prosimy o kontakt e-mailowy : kontakt@internetowydomtowarowy.pl

 

Promocje

Regularnie organizujemy promocje na całe grupy produktowe albo na wybrane produkty.Wysokość przyznawanych przez nas rabatów jest ustalana na konkretny przedział czasowy.Rabaty promocyjne sumują się z pozostałymi rabatami jak kody czy stały rabat dla klienta.       

Kody Rabatowe  

Jest to jednorazowy kod rabatowy, który klient otrzymuje drogą mailową. Kod należy wpisać w podsumowaniu koszyka w ramce na dole strony. Aby taki kod otrzymać należy spełnić poniższe warunki :

Kod Rabatowy  3% - uzyskujemy po osiągnięciu  miesięcznego obrótu brutto wynoszącego 2500zł. 

Kod Rabatowy  5% - uzyskujemy po osiągnięciu  miesięcznego obrótu brutto wynoszącego 5000zł.

Obrót rozumiemy przez zamówienia , które zostały opłacone i odebrane przez klienta.

Po osiągnięciu danego progu, prosimy  skontaktować się drogą mailową z naszym sklepem pod adresem e-mailowym : kontakt@internetowydomtowarowy.pl Po pozytywnej weryfikacji, wysyłamy e-maila z kodem.

Uwaga: progi miesięcznego obrotu nie sumują się! Jeśli zgłoszono chęć uzyskania rabatu 3%, następuje wyzerowanie obrotu i aby uzyskać rabat 5% trzeba od nowa uzbierać 5000zł, zamiast 2500+2500zł. 

Stały Rabat dla Stałego Klienta 

W naszym programie lojalnościowym firmy lub osoby, które  uzyskały łączny obrót wynoszący ponad      10 000 zł brutto, mogą otrzymać stały rabat wynoszący 5 % na wszystkie zakupy w przyszłości! Gdy uzyskacie Państwo dany obrót, należy skontaktować się drogą e-mailową z naszym sklepem kontakt@internetowydomtowarowy.pl. Po pozytywnej weryfikacji, zostaje przyznany rabat 5%.  

Uwaga: Stały rabat i rabaty promocyjne sumują się , jednak bez kodów rabatowych 3% i 5%. Z chwilą uzyskania stałego rabatu 5%, nie jest niestety możliwe ubieganie się o kody rabatowe 3% i 5%. Jednak zawsze jest możliwy kontakt z naszą firmą celem negocjacji. Chętnie przygotujemy ofertę.

Zamówienia, które są składane BEZ REJESTRACJI nie będą wliczane do programu lojalnościowego! 

Regulamin rabatów

1.Kody rabatowe (3% i 5%) są do jednorazowego wykorzystania w sklepie. 

2.Standardowa ważność kodów wynosi 2 miesiące od daty wysłania e-maila z kodem rabatowym. W wyjątkowych okolicznościach termin ważności może ulec zmianie. 

3.Kody rabatowe sumują się z innymi rabatami promocyjnymi ,za wyjątkiem kodów rabatowych 3% i 5 %.

4.Sklep zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub anulowania rabatu stałego. 

5.Osoby mające stały rabat nie mogą ubiegać się o kody rabatowe. Nie dotyczy to kodów rabatowych związanych z konkursami. 

6.Kody i rabaty nie obejmują klientów niezarejestrowanych w sklepie. 

7. Do obrotu na koncie klienta wliczane są jedynie zamówienia odebrane przez klienta. 

8. Zamówienia zwrotne automatycznie pomniejszają wartość obrotu.