Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_ST-SV50

Stellar Czajnik stalowy
654,62 
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Stellar Czajnik stalowy na wszystkie rodzaje płyt kuchennych w tym indukcję. Ponadczasowy, klasyczny czajnik wykonany w całości ze stali nierdzewnej z uchwytem typu soft touch dla tradycjonalistów i tych którzy cenią sobie trwałość. Pojemność 1,7 l. Przed pierwszym użyciem umyć czajnik miękką gąbką z dodatkiem łagodnego detergentu. Zachować ostrożność kiedy czajnik napełniony jest gorącą wodą, zalecamy użyć rękawicy kuchennej. Nie zostawiać czajnika bez nadzoru, nie przegotować i nie przelewać. Przed zdjęciem gorącego czajnika z płyty należy upewnić się, że jest ona wyłączona a gotująca się woda uspokoiła się. Jeśli czajnika nie jest używany przez dłuższy czas należy opróżnić go i osuszyć.
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane