Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_ST-SJM63

Stellar James Martin Forma do pieczenia, 900ml
53,87 
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Ta wysoce wytrzymała forma do pieczenia została zaprojektowana we współpracy z brytyjskim szefem kuchni Jamesem Martinem w celu zmaksymalizowania jej użyteczności. Jest to solidna forma z wywiniętymi krawędziami, które dodatkowo zwiększają jej sztywność. Wszystkie powierzchnie są pokryte nieprzywierającą powierzchnią, co czyni pieczenie i mycie łatwiejszym. Forma jest opakowana w rękaw. Wykonana ze stali węglowej o grubości od 0,8mm do 1mm i pokryta warstwą Xynflonu o grubości 16-18 mikronów. Pojemność: 900ml.
7x9x20
Waga 0.38
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane