Termin dostawy

Po złożeniu zamówienia wysłany zostanie e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Państwo będziecie na bieżąco informowani o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i uzgodnionej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej formy dostawy.

Dostępność produktów : 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilkunastu dni, czasami nawet kilku tygodni (w przypadku produktów produkowanych na zamówienie). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiacie Państwo większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest uzgadniany indywidualnie albo dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Zamówienia przyjmowane są na podstawie zleceń złożonych przez osoby uprawnione, pracowników lub upoważnionych przedstawicieli podmiotów gospodarczych, pisemnie poprzez e-mail, sklep internetowy, drogą pocztową lub telefonicznie.

1. W zamówieniu należy podać dane niezbędne do wystawienia faktury Vat, m.in. pełną nazwę firmy, numer NIP, adres dostawy jeżeli jest inny od adresu do wystawienia faktury Vat oraz dane o ilości i rodzaju zamawianego towaru.

2. Skander Wyposażanie Firm potwierdza przyjęcia zamówienia do realizacji. Potwierdzenie może zostać wysłane drogą elektroniczną lub pocztą albo telefonicznie. Potwierdzenie zawiera dane dotyczące ilości, cen i rodzaju zamawianych towarów, danych adresowych płatnika oraz adresu wysyłki zamówionego towaru. Potwierdzenie zamówienia jest informacją o przyjęciu zamówienia do realizacji na podstawie niniejszych warunków handlowych.

3. O rezygnacji z zamówienia należy niezwłocznie poinformować Skander Wyposażanie Firm.

4. Zamówienia składane za pośrednictwem sklepu internetowego są każdorazowo potwierdzane przez Skander Wyposażanie Firm.Potwierdzenie generowane po wpisaniu danych jest tworzone dla celów potwierdzających złożenie zamówienia w formie elektronicznej.

5. Skander Wyposażanie Firm zastrzega sobie prawo do ograniczania ilości towaru oferowanego w promocyjnych cenach.

6. Wyprzedaże dotyczą ograniczonego asortymentu towarów, znajdujących się na magazynie. Po wyczerpaniu zapasów magazynowych oferta przestaje obowiązywać. Informacje dotyczące ilości artykułów będących w wyprzedaży należy potwierdzić u przedstawiciela Skander Wyposażanie Firm w momencie złożenia zamówienia.