Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_MA-F74380

Termometr do pieczenia mięs MEAT IT PLUS
674,86 
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
W 100% funkcjonalny, bezprzewodowy termometr do mięsa pozwoli monitorować proces pieczenia i temperaturę wewnątrz mięsa, którą precyzyjnie mierzy w zakresie od 0 ° do 100 ° C. Dzięki zastosowanym materiałom termometr jest odporny na temperaturę w zakresie od -30 ° C do 300 ° C. Wystawiony bezpośrednio na ekstremalną temperaturę do 400° C i płomienie wytrzyma do 3 min. Monitorowanie za pośrednictwem aplikacji Mastrad i zasięg do 60m pozwali Ci wykonywać inne prace jednocześnie kontrolując proces przygotowania mięsa. Możliwość wyboru indywidualnego trybu oraz gotowe schematy pieczenia pozwalają na łatwe korzystanie z termometru, co oznacza, że możesz perfekcyjnie przygotowywać potrawy, oszczędzając czas i nerwy. Termometr charakteryzuje się łatwością obsługi. Po prostu wyjmij go ze stacji i użyj. Podczas długich procesów gotowania włącza się również energooszczędny tryb uśpienia.
13,5x5x4,5
Waga 0.216
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane