Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_AH-FZ141

Zapalniczka elektryczna ARC
126,76 
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Zapalniczka z łatwością zapali świeczkę, grilla czy kuchenkę gazową przy pomocy łuku elektrycznego, który powstaje pomiędzy dwiema przeciwnie naładowanymi elektrodami i wytwarza temperaturę powyżej 1000°C. Zapalniczka sprawdzi się w wietrzną pogodę, a dzięki swojej długości pozwala na zachowanie bezpiecznej odległości podczas zapalania. Zapalniczki nie trzeba napełniać gazem, wystarczy naładować ją przy pomocy zawartego w zestawie kabla USB. Jest ona alternatywą dla tradycyjnych zapalniczek gazowych. Zapalniczka posiada na obudowie wskaźnik poziomu naładowania w postaci 4 diod LED. Produkt został zaprojektowany przez Gabriele Kaltenbach. Uwaga: Zapalniczka nie jest zabawką i należy ją przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Podczas użytkowania należy zachować bezpieczny dystans od twarzy, ubrania i innych ludzi. Uwagi dotyczące użytkowania: - przed pierwszym użyciem zaleca się naładować do pełna przy pomocy załączonego kabla USB, czyli do momentu aż wszystkie cztery diody będą świecić na niebiesko, - zapalniczkę uruchomiamy przy pomocy suwaka przesuwając go do góry, kiedy diody zaświecą na niebiesko zapalniczka jest gotowa do pracy, teraz wystarczy nacisnąć okrągły przycisk powyżej suwaka, aby wytworzyć łuk elektryczny, - zapalniczkę czyścimy suchą ściereczką. Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna.
21,3x4,8x4,2
Waga 0.178
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane