Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_MA-F49665

Zestaw do Cold Brew Nitro Gift Set
536,76  553,36  cena obniżona: promocja cenowa - Gastronomia
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Z zestawem do Cold Brew Nitro Gift Set przygotujesz pyszną kawę cold brew zgodnie z najnowszym trendem prosto z Nowego Yorku, herbatę a nawet koktajle. Wymaga to trochę cierpliwości, ale smak wynagrodzi długie przygotowania. Zestaw zawiera syfon z 2 końcówkami, szczoteczkę do czyszczenia dysz, 10 naboi N2. Uwagi dotyczące użytkowania: - przed pierwszym użyciem należy delikatnie umyć elementy syfonu w ciepłej wodzie z dodatkiem łagodnego detergentu, przed każdym użyciem należy pojemnik przepłukać zimną wodą oraz upewnić się czy wszystkie otwory są drożne, używając dołączonej szczoteczki, - do syfonu należy wlewać płyny bez grudek, najlepiej przecedzone przez sitko, używać cukru pudru, a jeśli stosujemy zwykły kryształ to trzeba go koniecznie rozpuścić w odrobinie wody i w takiej postaci dodać, dotyczy to także soli, przypraw, - używać naboi Mastrad, jeśli używamy innych, należy upewnić się, że są właściwe, - wlewać dokładnie odmierzoną ilość płynu, nie przekraczać maksymalnej pojemności!, - przed wkręceniem naboju upewnić się, że wszystkie elementy są na swoim miejscu, syfon powinien dać się lekko złożyć, - po wkręceniu naboju wymieszać - potrząsając syfonem główką do dołu do góry i do dołu ok 10 razy, pozwoli to lepiej napowietrzyć zawartość, - syfon otwieramy po upewnieniu się , że nie jest już pod ciśnieniem, naciskamy tak długo rączkę, aż syfon przestanie wydawać charakterystyczny syczący dźwięk, - po użyciu dokładnie czyścimy, zasychające resztki mogą zatykać dyszę, a tłuszcz osadzać się na uszczelce, - przy czyszczeniu nie należy używać żadnych ostrych przedmiotów, - nie należy przekraczać dozwolonej temperatury, - dla lepszego rezultatu w przypadku zimnych musów należy syfon wraz z zawartością schłodzić w lodówce przez ok 2 - 5 godziny- nie wolno wkładać syfonu do zamrażarki. Ważne! Jeżeli zauważysz jakiekolwiek wybrzuszenie, czy uszkodzenie należy natychmiast zaprzestać dalszego używania syfonu! Nabity syfon to urządzenie pod ciśnieniem!
wysokość 26,5 cm, średnica dna 8 cm, pojemność 0,5 l

Waga 1.281
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane