Promocje, Rabaty - Sprawdź szczegóły X

Kod producenta: lena_VV-3890360

Zestaw do wina Oryginał Plus
278,80  287,42  cena obniżona: promocja cenowa - Gastronomia
Ilość
wysyłka Wg uzgodnień

Dostępne formy płatności :

- płatność przedpłata na podstawie faktury proforma = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości netto zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta  sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy Zamawiającego 


Formy dostawy:
- kurier

- spedycja

- po uzgodnieniu możliwy odbiór osobisty na magazynie SKANDER Wyposażanie Firm

 

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Zestaw akcesoriów do wina Oryginał Plus to ciekawy pomysł na prezent! Zestaw składa się z 6 elementów: pompka próżniowa Concerto, korek próżniowy, nalewak, aktywny schładzacz do wina, korkociąg Twister oraz praktyczny nożyk do przecinania folii na butelkach wina. Cały zestaw utrzymany jest w kolorze czarnym. To bardzo uniwersalna kolorystyka, która przypadnie do gustu zarówno Paniom jaki i Panom. Pompka próżniowa służy do usunięcia powietrza z otwartej butelki wina, co opóźnia proces utleniania a trunek zachowa swój smak oraz aromat nawet przez kilka kolejnych dni. Użycie pompki jest bardzo proste. Otwartą butelkę wina należy zamknąć dołączonym korkiem próżniowym. Pompkę umieścić na korku i poruszać tłokiem, aż do usłyszenia charakterystycznego dźwięku „klik”. Kliknięcie daje znać, że całe powietrze zostało wypompowane. Aby otworzyć butelkę wystarczy odchylić wypustkę na środku korka. Nalewak do wina z silikonową uszczelką, dzięki elastycznej konstrukcji dopasowuje się do większości butelek. Ułatwiają nalewanie wina i zapobiegają kapaniu. Aktywny schładzacz przypomina rękaw, który nasuwa się bezpośrednio na butelkę. W środku jest wypełniony wkładem chłodzącym. Aktywny schładzacz w ciągu 5 minut oziębia wino. Nie ma więc potrzeby długotrwałego chłodzenia w lodówce. Wino pozostaje zimne przez kilka godzin. Nieużywany należy przechowywać w zamrażalniku. Pasuje na butelki od 0,7 do 1 litra. Korkociąg Twister pozwala odkorkować butelkę szybko zapewniając pewny chwyt. Dzięki opatentowanemu systemowi uchwytu butelki blokuje się on na szyjce i pozwala łatwo wyjąć z niej korek. Dopasowany do każdego rodzaju butelek wina. Nożyk do folii dzięki czterem ostrzom, wykonanym ze stali nierdzewnej, wystarczy 1/4 obrotu by przeciąć folię. Może służyć także, jako elegancka podstawka, na którą można odłożyć korek od wina. Zestaw zapakowany w ładne opakowanie. Świetny pomysł na prezent dla osób, które celebrują picie wina.

Waga 0.563
Stan magazynowy 100
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane